GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 8358460
nr 835 8460
Fat
Arabia, RajaTuumi, signerad-69, chamotterat stengods
Kondition: äldre nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2013
kl 19:01:21
300 kr
400 kr
Arabia